Mahjong
et
MahjongSeal
 • Boonus
 • Kasiino
 • Kuidas mängida
 • Reaalajas
 • Mobiiltelefon
 • Päris raha

Kuidas mängida Mahjong

Mahjong
Kuidas võita

Mängu täiustamiseks peaksid nii algajad kui ka edasijõudnud mängijad tegema mitmeid muudatusi ja täiustusi. Sageli leiavad algajad end kõigepealt sukeldumispeaga, et koguda võimalikult palju plaatide komplekte, eriti Kongs, Pungs ja Chows. See pole aga tark tegevuskava ja viib lõpuks tagasilöökideni. Jagatud käe mängimine kehtib mängu puhul nagu ka teistes kaardimängudes, kuid hea on plaatidest maksimaalselt kasu saada. Siit saate teada, kuidas parandada koefitsiente ja takistada vastaste võitu. Mahjongi mängimise üldplaan hõlmab siin selgitatud näpunäidete kombinatsiooni.

Targad mängijad ei eralda kunagi oma plaate

Plaatide korraldamine vastavalt on oluline samm. Plaatide eraldamine võib olla ahvatlev viisil, mis näitab, kui lähedal plaadid on tervikliku käe moodustamiseks. Kuid see on vastupidine intuitiivne lähenemisviis, kuna see võib anda vastasele elulisi vihjeid, nagu siis, kui neid tahetakse lüüa. Plaatide ümbergrupeerimine Kongsiks, Pungiks ja Chowssiks annab teisele mängijale teada, et vastane moodustab täieliku käe, mis tähendab, et nad suurendavad oma mängu võimaliku võidu vältimiseks. Sama skeemi saab kasutada ka konkurendile valede signaalide saatmiseks.

Plaatide arvu pidamine

Vajalik on säilitada õige arv plaate, sest mängija võib esitada väljakutse, et kaasvõistlejal on liiga vähe või liiga palju plaate. Lillede külge riputamine on Charlestoni ajal võtmetähtsusega, kuna enamik Mahjongi käsi vajab lilleplaate. Kuid liiga suure käe paljastamine on kahjulik. Visatud plaatide valimine on võimalik ainult siis, kui Kongi, Pungi või Chowi käsi on täielik. Nii et kui kätt liiga palju paljastatakse, lekib teave ja rivaal hakkab ennustama, milliseid plaate teine mängija kavatseb valida või ära visata. Siis hakkavad nad oma otsust kohandama sõltuvalt vastase käigust.

Puhas äraviskamine

Kui mängija loobub plaadist, võib vastane üle või vasakule kutsuda kan või pon, enne kui vastane paremale plaadi tõmbab. Vette tagasi laskmine peaks toimuma nii, et teised mängijad saaksid samal ajal näha äravisatud plaati. Vasakukäelised mängijad peavad olema eriti ettevaatlikud, et mitte blokeerida kamicha visketest loobumist. Ehkki puhtaks viskamiseks on arvukalt võimalusi, on kõige lihtsam visata plaat püstiasendisse enne, kui seal on hunnik, ja lasta sellel kukkuda. See ei pruugi olla kõige ulmelisem asi, kuid see tagab, et kõik mängijad saavad viskeplaati selgelt näha.

Punktide deklaratsioonid

Iga mängija peab meelde jätma, kuidas käed valutasid. See peaks algama tenpaiust, kuna pärast võitu oleks juba liiga hilja käe fu ja hani loendada. Nii et enne võitu peaks iga mängija mõtlema, kui palju nende käsi ron ja tsumo väärt on. Kogemustega on need arvutused imelihtne ja on lihtsam öelda, mil määral käe väärtus kasvab. Mängides kellegagi, kes ei tea, kuidas punkte kuulutada, on hea pärast võitu neile natuke aega anda. Aidates neil punktide deklareerimisega harjuda, aitab mäng sujuvalt kulgeda.

Read more
Panused

Mahjong on põnev mäng, mida mängitakse Ameerika Ühendriikides. Kuid selle päritolu pole teada. Selle mängu suurepäraseks küljeks on see, et see on aastate jooksul olnud Aasias populaarne. Mäng on viimasel kümnendil jätkanud populaarsust ka USA-s. Kuid inimesed peaksid mõistma, et mahagongi mäng müüdi USA-s 1920. aastatel.

Enamasti mängitakse mahjongimängu veebikasiinodes. Inimesed naudivad selle mängu mängimist hasartmängude ajal. 1949. aastal keelati see mäng Hiinas. Pärast kultuurirevolutsiooni taastati see hiljem aastatel 1966 - 1976. Selles juhendis saavad inimesed leida fantastilisi andmeid mahjongikihlvedude kohta.

Juhised mänguritele Mahjong-mängu mängimiseks

Mahjongimängus saavad inimesed aru, et sellel on erinevaid variante. Kuid paljudel mahjongikomplektidel on 144 või 136 nimetust. Selles mängus on saadaval kuusteist vooru ja pärast iga vooru tuleb välja selgitada võitja. Seega peavad inimesed mõistma, kuidas seda mängu mängitakse, ja järgima neid lihtsaid reegleid.

Enne mängija selle mängu alustamist peab tal olema sobiv strateegia selle mängu võitmiseks. Näiteks peab inimene, kes mängib online kasiino platvormil mahjong-panust, olema innukas. Selles mängus tähelepanelik olemine tagab, et mängurid võidavad palju panuseid.

Mahjongi mängu Internetis mängimine

Enne ühe koha ennustamist on oluline mõista selle mängu juhiseid, strateegiat ja reegleid. Mängurid, kes mängivad seda mängu veebikasiinodes, peavad mõistma selle mängu olulisi aspekte, näiteks järgmist:

 • Mahjongi juhised
 • Mahjong plaatide seletus
 • Tuvastage mahjongiplaatide võitmiseks vajalikud mahjongiplaadid
 • Kuidas mahjongimängus skoorida?

Kui mängijad on need näpunäited avastanud, saavad nad mängima minna. Nad peavad selles mängus komplekti saama ja arvestama mahjong-panuse paljude variantidega. Online kasiinoplatvormidel saavad mängijad valida, kas mängida Ameerika mahjongit, Taiwani mahjongit, Shanghai mahjongit ja palju muud.

Kuidas panustada Mahjongis

Seda mängu mängivad paljud mängijad üle maailma. Kuid nad ei saa sellest mängust aru. Sellepärast kaotavad nad pidevalt oma panustele pandud raha. Mängurid peavad õppima, kuidas nad saavad mahjongile panustada ja raha teenida.

Selles mängus kutsub mängija A-ga mängija mahjongiks, kui tal on joonistatud plaat. Kui mängija võidab, kahekordistub käsi kahe rahaga. Mängijad, kes kaotavad mängu, peavad maksma panustaja ja võitnud mängija. Nad saavad kahekordse summa, mille võitnud mängija panustas. Lugege selles juhendis esitatud teavet ja õppige, kuidas mahjongile panustada.

Bettor mahjong Bet

Kui keegi ei tea, mis mahjongis bettor on, saab siinsamas bettorist aru. See on lihtsalt ketas, mis igal mahjongil on. Selle mängu mängijad määratlevad seda suunatule või panustajana. Seega peavad inimesed enne selle mängu ennustamist panustajatest aru saama.

Kui mängurid mängivad mahjongit, saavad nad suunajate valimiseks kasutada bettorit. Näiteks võivad need tähistada ida-, lääne-, põhja- või lõunaosa. Nad saavad kasutada bettorit ka märkide, näiteks 1,2,4, 3, 7 ja muu, valimiseks. Lugege selles juhendis toodud kasulikku teavet ja mängige mahjongpanuseid suurepäraselt.

Read more
Põhistrateegia

Mahjong on intrigeeriv Hiina plaatide mäng, mis kogub jätkuvalt populaarsust kogu maailmas. Ehkki see võib esmakordsetele mängijatele tunduda tohutu, muutub mäng sirgjooneliseks, kui mängija valdab õiged strateegiad mängimiseks. Mahjongist on erinevaid versioone. Enamiku variantide keskpunkt on aga 136–144 plaati ja stantsi. Need plaadid jagunevad kolmeks eripäraseks kategooriaks: ülikonnad, boonusplaadid ja aukatted.

Mahjungi lõppeesmärk on konstrueerida võidukäsi, kasutades 14 plaati. See võidukäsi on kas neljast, kolmest või kahest plaadist koosnev komplekt, mis kogub kõige vähem eelmääratud punkte. Siin on mõned põhistrateegiad, mida panused saavad kasutada.

Pöörake tähelepanelikumalt saagi vette tagasi laskmist

Mahjongit mängides peab mängija jälgima, mida teised proovivad koguda. Seal on kolm üliolulist asja, mida mängur peab rivaali käest jälgima. Selliste asjade hulka kuuluvad vette tagasi laskmine, säritused ja plaadid, mida konkurent mängija kunagi ei mänginud. Mängijad peaksid tähelepanu pöörama peamiselt mängijatele, kes asuvad paremal. Selline mängija on ainus, kes suudab kaasa lüüa. Kuna mahjongimäng edeneb lõpupoole, peaksid mängijad olema ettevaatlikud selle suhtes, mille nad ära viskavad. Vältige plaatide ära viskamist, kui seina plaatide arv väheneb.

Mõista punktielemente

Selleks, et mängijal oleks mahjongimängus suur jõud, peavad nad uurima ja mõistma erinevaid punktielemente. Nende punktide funktsioonide mõistmine ei vaja meeldejätmist. Selle asemel tuleb mängida erinevate mängijatega ja mõista nende üldisi mustreid. Uurige mustreid, mis koguvad kõige rohkem või vähem punkte, ja ka seda, mis moodustab võitnud käe. Alati on hea mõte parim kombinatsioon varakult järeldada, siis neid pildistada. Mängu jätkudes muutke oma algset taktikat, et osavad mängijad ei saaks teie käsi lugeda ja analüüsida.

Vältige sulamist liiga kiiresti

Viga, mille enamus algajaid mängijaid teeb, sulab mängu liiga kiiresti. Arvatakse, et kui panus on mahjongile lähedal, peab ta seda chow või pungima. Kuid selline käik võib olla vastupidine. Tõenäoliselt jäetakse mängijale keerulised plaadid, millega hiljem kokku sobitada, kui ta oleks varakult pannud mängu ja löönud. Plaatide varajane paljastamine võimaldab ka konkurentidel teie mängu lugeda ja seejärel mänguviisi kohandada. Kui mäng on veel värske, on soovitatav plaadid üle anda, et säilitada paindlikkus lõpupoole.

Ärge kunagi lubage teisel mängijal lihtsalt võita

Ehkki lõppeesmärk on mahjongimäng võita, on targem strateegia vastaste pettumuseks. See tehnika on kasulik olukordades, kus mängija kohtub kvalifitseeritud mahjongide vaenlastega. Vältige alati kõrge hindega käte söötmist. Ohtlik mängija on see, kes sulatab kolm masti kolm korda. Selliste mängijate toitmisel tuleb olla eriti ettevaatlik. Parim strateegia on kiiresti kasutusele võtta kaitsev mentaliteet. Lisaks määravad mängija saatuse pigem kaotatud kui saadud punktid. Mängimisel pidage kinni peamisest mahjongistrateegiast: "mängija ei saa kunagi võita, viskades vastasele võidukilbid."

Read more
Reeglid

Hiina populaarne mäng Mahjong on osavusmäng, mis põhineb plaatide komplektil. Erinevate mänguosade ja punktimehhanismiga on erinevad piirkondlikud variatsioonid. Põhireeglid on enamiku variantide puhul samad. Peamine eesmärk on koguda plaatide komplekte ja koguda kõige rohkem punkte. Mängijad valivad ja loobuvad erineva kujundusega paladest, kuni nad loovad täieliku kombinatsiooni. Terves Mahjongi komplektis on 144 plaati, millel on 3 ülikonda, st täpid, tähemärgid ja bambus. Iga ülikond koosneb plaatidest numbritega 1-9, iga plaadi jaoks on komplekt neli. Seal on kaks aukaart - draakon (punane, valge ja roheline) ja tuuled (ida, lääs, lõuna ja põhja).

Kuidas mäng voolab

Iga võistleja alustab 13 klotsi komplektiga. Igat tüüpi aukuplaatide komplekt on neli. Lisaks on 4 lille- ja 4 hooajaplaati. Kui mängija võtab tuult, alustab idapoolne mäng mängu, valides seinast ühe plaadi. Seejärel toimub mängijate poolt plaatide kogumise vastupäeva pööre, kui nad loobuvad igast pöördest ühe plaadi. Mängija võib kongi või poni stsenaariumi korral nõuda teise mängija ärajäetud plaatide kasutamist ja sellisel juhul kaotab mängija, kes loobub, oma ringi pöörde. Mängijad peaksid igal ajahetkel hoidma 13 plaati, kuni Mahjongi käsi (14 plaadiga) välja kuulutatakse.

Mahjong Käsi

Käsi koosneb 4 või 3 klotsi komplektist ja paarist. Pong on sama ülikonna kolmik, samas kui Kong on sama ülikonna nelik. Samuti on olemas Chow - sirge sama ülikond. Kui kaks mängijat nõuavad klotside sattumist juhuslikult, saab klipp kõige vahetumad. Visatud plaatide nõudmine pole alati mõttekas. Komplektidel, mis tuleb veel kuulutada Mahjongiks, on suurem väärtus, kui deklareeritud seab. Minipunktide abil saadud väärtuse leidmiseks arvutatakse paar ja komplekt kõigepealt. Mahjongile helistamine tuleb koos minipunktidega ja nende punktide väärtus erineb mängureeglitest.

Hinded ja arveldamine

Mahjongi kätt hinnatakse reeglitele tuginevate mustrite esiletoomiseks. Fänne / jakke / lõbusaid saateid premeeritakse mitmesuguste mustrite eest. Iga fänni minipunktid kahekordistuvad üks kord ja koondhindest saab käsitule. Mõne reeglistiku korral ei loeta seda tulemust, välja arvatud fännide arv. Pärast turniiri antakse tabelipunkte vastavalt mängija esinemisele. See, kes kogub kõige rohkem punkte, saab 4 tabelipunkti. Jooksjad üles saavad 2 punkti ja teine viimane mängija saab 1 punkti. Mängu lõpus jagatakse laual olev raha kandidaatide vahel. Kogu jackpot läheb mängijale, kes kogub kõige rohkem punkte.

Sisseost

Mahjong on seotud lõivu ja panustega. Panus läheb jackpotti, mille eesmärk on iga osaleja. Tasu, mis kehtib ainult turniiride korral, on maja eest. Suurim võimalik võit võrdub maksimaalse kaotusega. See on rahasumma, mille mängija hoiab oma kontole mänguga liitumisel. Harva läbivad mängijad maksimaalse kaotuse. Ühe käega mängu puhul hoitakse söödatrahv ja sisseost mängija mängija kontol kõrvale. Reserveeritud summa võib kaotada ainult siis, kui mängija loobub võidetud plaadist. Turniiril on sisseost tasu ja panuse summa.

Read more
Võiduvõimalused

Mahjong on põnev mäng, mida mängitakse Ameerika Ühendriikides. Kuid selle päritolu pole teada. Selle mängu suurepäraseks küljeks on see, et see on aastate jooksul olnud Aasias populaarne. Mäng on viimasel kümnendil jätkanud populaarsust ka USA-s. Kuid inimesed peaksid mõistma, et mahagongi mäng müüdi USA-s 1920. aastatel.

Enamasti mängitakse mahjongimängu veebikasiinodes. Inimesed naudivad selle mängu mängimist hasartmängude ajal. 1949. aastal keelati see mäng Hiinas. Pärast kultuurirevolutsiooni taastati see hiljem aastatel 1966 - 1976. Selles juhendis saavad inimesed leida fantastilisi andmeid mahjongikihlvedude kohta.

Juhised mänguritele Mahjong-mängu mängimiseks

Mahjongimängus saavad inimesed aru, et sellel on erinevaid variante. Kuid paljudel mahjongikomplektidel on 144 või 136 nimetust. Selles mängus on saadaval kuusteist vooru ja pärast iga vooru tuleb välja selgitada võitja. Seega peavad inimesed mõistma, kuidas seda mängu mängitakse, ja järgima neid lihtsaid reegleid.

Enne mängija selle mängu alustamist peab tal olema sobiv strateegia selle mängu võitmiseks. Näiteks peab inimene, kes mängib online kasiino platvormil mahjong-panust, olema innukas. Selles mängus tähelepanelik olemine tagab, et mängurid võidavad palju panuseid.

Mahjongi mängu Internetis mängimine

Enne ühe koha ennustamist on oluline mõista selle mängu juhiseid, strateegiat ja reegleid. Mängurid, kes mängivad seda mängu veebikasiinodes, peavad mõistma selle mängu olulisi aspekte, näiteks järgmist:

 • Mahjongi juhised

 • Mahjong plaatide seletus

 • Tuvastage mahjongiplaatide võitmiseks vajalikud mahjongiplaadid

 • Kuidas mahjongimängus skoorida?

Kui mängijad on need näpunäited avastanud, saavad nad mängima minna. Nad peavad selles mängus komplekti saama ja arvestama mahjong-panuse paljude variantidega. Online kasiinoplatvormidel saavad mängijad valida, kas mängida Ameerika mahjongit, Taiwani mahjongit, Shanghai mahjongit ja palju muud.

Kuidas panustada Mahjongis

Seda mängu mängivad paljud mängijad üle maailma. Kuid nad ei saa sellest mängust aru. Sellepärast kaotavad nad pidevalt oma panustele pandud raha. Mängurid peavad õppima, kuidas nad saavad mahjongile panustada ja raha teenida.

Selles mängus kutsub mängija A-ga mängija mahjongiks, kui tal on joonistatud plaat. Kui mängija võidab, kahekordistub käsi kahe rahaga. Mängijad, kes kaotavad mängu, peavad maksma panustaja ja võitnud mängija. Nad saavad kahekordse summa, mille võitnud mängija panustas. Lugege selles juhendis esitatud teavet ja õppige, kuidas mahjongile panustada.

Bettor mahjong Bet

Kui keegi ei tea, mis mahjongis bettor on, saab siinsamas bettorist aru. See on lihtsalt ketas, mis igal mahjongil on. Selle mängu mängijad määratlevad seda suunatule või panustajana. Seega peavad inimesed enne selle mängu ennustamist panustajatest aru saama.

Kui mängurid mängivad mahjongit, saavad nad suunajate valimiseks kasutada bettorit. Näiteks võivad need tähistada ida-, lääne-, põhja- või lõunaosa. Nad saavad kasutada bettorit ka märkide, näiteks 1,2,4, 3, 7 ja muu, valimiseks. Lugege selles juhendis toodud kasulikku teavet ja mängige mahjongpanuseid suurepäraselt.

Read more
LinksKohustustest loobuminePrivaatsuspoliitikaVastutustundlik mängimineTingimusedHasartmängusõltuvus
© MahjongSeal 2020