Põhistrateegia

December 1, 2021

Riichi veebimahjongi põhireeglid algajatele

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Riichi mahjong on lõbus Jaapani variatsioon klassikalisest mahjongimängust. Kuni neli mängijat saavad seda lauamängu nautida nii võrguühenduseta kui ka võrgus. Riichi mahjong võib olla algajatele üsna keeruline mäng. Mahjongi reeglid on lihtsad, kuid nende kõigi õppimiseks kulub aega. See juhend aitab teil alustada Riichi mahjongi põhitõdedega.

Riichi veebimahjongi põhireeglid algajatele

Riichi Mahjongi reeglid

Mängib Riichi Mahjong online on lihtne, kui mängija on leidnud maineka online kasiino, aga esmalt, sa pead teadma selle reegleid. Selles jaotises käsitleme mõnda kõige olulisemat.

Plaate on kahte tüüpi: tavalised ja spetsiaalsed. Standardplaatidel on numbrid, mis vastavad nende väärtusele punktides. Spetsiaalsetele plaatidele ei ole määratud arvväärtusi.


Iga mängija käsutuses on viis klotsi. Neid plaate nimetatakse käteks. Käsi koosneb kolmest plaatide komplektist. Samuti on üks komplekt kasutusel reservplaadina. Võitmiseks kasutatakse teist. Ja viimast komplekti kasutatakse äraviskamiseks.

  • Riichi mahjongi mängides peab iga mängija kasutama oma kätt; seetõttu ei saa seda teiste mängijate vahel jagada.
  • Plaadid asetatakse lauale esikülg allapoole. Seejärel korjavad mängijad kordamööda kuhjast klotse, kuni need saavad otsa või jõuavad mängu lõpuni.
  • Mängu alguses pole laual ühtegi klotsi. Seega, niipea kui mängija võtab klotsi üles, asetab ta selle tagurpidi lauale ja viskab selle kohe minema.
  • Kui mängijal saavad klotsid otsa, kaotab ta. Kui aga mängija võidab, jõudes mängu lõpuni ilma kaotamata, saab ta võimaluse asetada lauale spetsiaalne klots.
  • Pärast spetsiaalse klotsi asetamist saab mängija valida, kas jätta see alles või visata ära. Paani äraviskamine tähendab, et mängija kaotab mängu. Kui aga mängija hoiab klotsi, saab ta uue käigu.
  • Võitmiseks peab mängija saavutama vastase omast kõrgema skoori.
  • Punkte kogutakse värvi, numbri ja ülikonna järgi. Värv viitab plaadi enda värvile, number aga plaadi numbrilisele väärtusele. Lõpuks viitab ülikond ülikonna tüübile, millesse plaat kuulub.

Mängige võrgus Riichi Mahjongi mänge

Nüüd, kui teate Riichi Mahjongi põhitõdesid, võiksite proovida mõnda vooru võrgus. Internetikasiinod pakuvad Riichi Mahjongi, aga sina saad alla laadida mobiilirakendusi kui te ei ole riskituju. Reeglid jäävad samaks olenemata sellest, kus te mängite, seega on hea mõte need enne veebis loomist selgeks õppida.

Viimased mõtted Riichi Mahjongi reeglite kohta

Riichi mahjongi reguleerib palju rohkem reegleid. Kuid need peaksid pakkuma teile aimu, mida peate teadma enne reisi alustamist Riichi mahjongi maailma!

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Mahjongi avastamine Owensboros: uus sidemete ja traditsioonide laine
2024-05-23