Mahjong ametlikud reeglid

Mahjong on põnev mäng, mida mängitakse Ameerika Ühendriikides. Kuid selle päritolu pole teada. Selle mängu suurepäraseks küljeks on see, et see on aastate jooksul olnud Aasias populaarne. Mäng on viimasel kümnendil jätkanud populaarsust ka USA-s. Kuid inimesed peaksid mõistma, et mahagongi mäng müüdi USA-s 1920. aastatel.

Enamasti mängitakse mahjongimängu veebikasiinodes. Inimesed naudivad selle mängu mängimist hasartmängude ajal. 1949. aastal keelati see mäng Hiinas. Pärast kultuurirevolutsiooni taastati see hiljem aastatel 1966 - 1976. Selles juhendis saavad inimesed leida fantastilisi andmeid mahjongikihlvedude kohta.

Juhised mänguritele Mahjong-mängu mängimiseks

Juhised mänguritele Mahjong-mängu mängimiseks

Mahjongimängus saavad inimesed aru, et sellel on erinevaid variante. Kuid paljudel mahjongikomplektidel on 144 või 136 nimetust. Selles mängus on saadaval kuusteist vooru ja pärast iga vooru tuleb välja selgitada võitja. Seega peavad inimesed mõistma, kuidas seda mängu mängitakse, ja järgima neid lihtsaid reegleid.

Enne mängija selle mängu alustamist peab tal olema sobiv strateegia selle mängu võitmiseks. Näiteks peab inimene, kes mängib online kasiino platvormil mahjong-panust, olema innukas. Selles mängus tähelepanelik olemine tagab, et mängurid võidavad palju panuseid.

Juhised mänguritele Mahjong-mängu mängimiseks
Mahjongi mängu Internetis mängimine

Mahjongi mängu Internetis mängimine

Enne ühe koha ennustamist on oluline mõista selle mängu juhiseid, strateegiat ja reegleid. Mängurid, kes mängivad seda mängu veebikasiinodes, peavad mõistma selle mängu olulisi aspekte, näiteks järgmist:

  • Mahjongi juhised
  • Mahjong plaatide seletus
  • Tuvastage mahjongiplaatide võitmiseks vajalikud mahjongiplaadid
  • Kuidas mahjongimängus skoorida?

Kui mängijad on need näpunäited avastanud, saavad nad mängima minna. Nad peavad selles mängus komplekti saama ja arvestama mahjong-panuse paljude variantidega. Online kasiinoplatvormidel saavad mängijad valida, kas mängida Ameerika mahjongit, Taiwani mahjongit, Shanghai mahjongit ja palju muud.

Mahjongi mängu Internetis mängimine
Kuidas panustada Mahjongis

Kuidas panustada Mahjongis

Seda mängu mängivad paljud mängijad üle maailma. Kuid nad ei saa sellest mängust aru. Sellepärast kaotavad nad pidevalt oma panustele pandud raha. Mängurid peavad õppima, kuidas nad saavad mahjongile panustada ja raha teenida.

Selles mängus kutsub mängija A-ga mängija mahjongiks, kui tal on joonistatud plaat. Kui mängija võidab, kahekordistub käsi kahe rahaga. Mängijad, kes kaotavad mängu, peavad maksma panustaja ja võitnud mängija. Nad saavad kahekordse summa, mille võitnud mängija panustas. Lugege selles juhendis esitatud teavet ja õppige, kuidas mahjongile panustada.

Kuidas panustada Mahjongis
Bettor mahjong Bet

Bettor mahjong Bet

Kui keegi ei tea, mis mahjongis bettor on, saab siinsamas bettorist aru. See on lihtsalt ketas, mis igal mahjongil on. Selle mängu mängijad määratlevad seda suunatule või panustajana. Seega peavad inimesed enne selle mängu ennustamist panustajatest aru saama.

Kui mängurid mängivad mahjongit, saavad nad suunajate valimiseks kasutada bettorit. Näiteks võivad need tähistada ida-, lääne-, põhja- või lõunaosa. Nad saavad kasutada bettorit ka märkide, näiteks 1,2,4, 3, 7 ja muu, valimiseks. Lugege selles juhendis toodud kasulikku teavet ja mängige mahjongpanuseid suurepäraselt.

Bettor mahjong Bet