May 8, 2024

AANHPI pärandikuu tähistamine: sügav sukeldumine koos Shondalandi parimatega

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Shondalandis tahame tähistada oma verstaposte ja mõtiskleda teekonna üle, mis viis meid praeguseni. Meie lavastused peegeldavad mitmekesist maailma, milles me elame – see on tehtud tänu uskumatutele talentidele, kellega meil on aastate jooksul olnud õnn töötada. Sel Aasia-Ameerika, Hawaii põliselanike ja Vaikse ookeani saarte pärandi kuul tõstame tähelepanu meie kogukonna AANHPI staaridele, süvenedes nende isiklikesse kogemustesse ja kultuuritaustasse.

AANHPI pärandikuu tähistamine: sügav sukeldumine koos Shondalandi parimatega

Peamised pakkumised:

  • Shondalandi lavastused peegeldavad mitmekülgset maailma, milles me elame, tänu lugematule hulgale kultuuridele, mida selle näitlejad esindavad.
  • Nende näitlejate isiklik taust ja kultuur lisavad nende kujutatavatele tegelastele sügavust ja autentsust.
  • AANHPI pärandikuu tähistamine annab võimaluse uurida Shondalandi AANHPI talendi rikkalikke kultuurikogemusi.

Pidutsemise vaimus jõudsime järele staarile filmist "Grey anatoomia", kelle elulugu on sama värvikas kui rollid, mida ta mängib. Costa Ricas Hiina Kariibi mere peres sündinud näitleja teekond tema multikultuursest kasvatusest populaarseks nimeks saamiseni sellistes saadetes nagu "Glee" ja filmides nagu "Everything Everywhere All at Once" on inspireeriv.

Kuidas teie lapsepõlv mõjutas seda, kes te praegu olete?

Kasvasin üles Hiina Kariibi mere kogukonnas Costa Ricas ja olin juba varakult sukeldunud kultuuride segusse. Moto "pura vida", mis tähendab "puhas elu", mõjutas sügavalt minu ellusuhtumist, rõhutades looduse ja kogukonnaga kooskõlas elamise tähtsust.

Kas saate jagada pere lemmiktraditsiooni?

Toit ja perekondlikud koosviibimised olid minu lapsepõlves kesksel kohal. Mahjongi mängimine nendel koosviibimistel oli hellitatud traditsioon, pakkudes rõõmu ja pidu, mis tõi kõik üksteisele lähemale.

Millised olid teie lemmiksaated ja -raamatud üles kasvades?

"Knight Rider" ja "Fresh Prince of Bel-Air" olid minu väravad Ameerika kultuuri, pakkudes mitte ainult meelelahutust, vaid ka väärtuslikke sissevaateid minu omast erinevasse maailma. "Alkeemik" oli pöördeline raamat, mis kõlas minus, kujundades minu vaatenurka elule ja saatusele.

Milliseid õppetunde olete oma vanematelt õppinud?

Mu vanemad õpetasid mulle aususe väärtust, teiste abistamise tähtsust ja tarkust elada mõõdukalt, et näha iga olukorra mõlemat poolt selgelt. Need põhimõtted on mind juhtinud kogu mu elu ja karjääri jooksul.

Sissemurdmine tööstusesse: milline oli teie kogemus?

Meelelahutustööstusesse sisenedes, teades selle toimimist vähe, toetusin oma kirele esinemise vastu ja vanematelt saadud õppetundidele. Professionaalse tantsijana alustades sain igast töökohast väärtuslikke õppetunde, arendades järk-järgult oma oskusi ja arusaamist selles valdkonnast.

Enda esimest korda ekraanil nägemine pidi olema meeldejääv. Kas saate seda kogemust kirjeldada?

Minu esimene ilmumine ekraanile oli nii põgus, et mul oli vaevalt aega seda töödelda. Siiski oli see vähem seotud eksponeerimisega, vaid rohkem minu vanemate uhkeks tegemisega, ajendades mind otsima rolle, mis võimaldaksid mul oma annet tõeliselt näidata.

Mille üle olete oma senise karjääri jooksul kõige uhkem?

Olen uhke oma loodud suhete ja tegelaste üle, keda mul on olnud võimalus uurida. Keemia leidmine tegelaskujuga on sama oluline kui keemia kaasnäitlejatega, võimaldades autentsemat ja kaasahaaravamat kujutamist.

See intervjuu pakub vaid pilguheit rikkalikule kogemuste ja kultuuritausta gobeläänile, mis rikastavad meie Shondalandi kogukonda. AANHPI pärandikuu tähistamisel tuletatakse meile meelde mitmekesisuses peituvat ilu ja jõudu ning lugusid, mis meid kõiki ühendavad.

Shondalandi kirjanik Mia Brabham Nolan jäädvustab need narratiivid kaunilt, kutsudes lugejaid süvenema AANHPI talendi eludesse ja kultuuridesse, mis muudavad meie saated nii võrreldavaks ja armastatuks. Jälgige tema teekonda ja avastage rohkem lugusid, mis tähistavad meelelahutusmaailma pärandit ja mitmekesisust.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Mahjongi avastamine Owensboros: uus sidemete ja traditsioonide laine
2024-05-23