April 17, 2024

Mahjong Soul ja Blue Archive ühinege tähtede koostööürituseks!

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Peamised pakkumised:

Mahjong Soul ja Blue Archive ühinege tähtede koostööürituseks!
  • Sukelduge Mahjong Souli ainulaadsesse School Fes Frenzy sündmusesse, mis sisaldab uut mänguviisi ja piiratud ajaga lugusid.
  • Tutvuge Blue Archive'i nelja eksklusiivse tegelasega, kes löövad kaasa Mahjong Souli universumis.
  • Kaunistage oma tegelaskujud uutes Flowery Charms sarja rõivastes ja kaunistage oma mängu piiratud aja kaunistustega.

17. aprill 2024 – Shanghai, Hiina – käes on põnev päev mobiilimängude maailmas, kuna Mahjong Soul teeb koostööd Blue Archive’iga, et teha murrangulist koostööd! NEXON GAMESi välja töötatud Blue Archive on kujundanud oma niši sensatsioonilise subkultuuri RPG mobiilimänguna. Selle koostöö eesmärk on võluda Mahjong Souli mängijaid nelja eksklusiivse tegelase, eritellimusel valmistatud koostöörõivaste ja ainulaadsete ajapiiranguga kaunistustega. Lisaks on loosimisel hulgaliselt heldeid preemiaid.

Uus piiratud ajaga koostööüritus

Kooli Fes Frenzy kutsub kõiki mängijaid enneolematule sündmusele, mis ühendab endas uued mängurežiimid ja kaasahaarava ajaliselt piiratud loo. Traditsioonilisest mahjongi mehaanikast väljunud üritus tutvustab Soul Punch, režiim, kus mängijad viskavad pärast Riichi kuulutamist kuus klotsi järjest, suurendades põnevust ja strateegiat. See piiratud ajaga sündmus, mis kestab 16. aprillist 7. maini 2024 (UTC-7), lubab järjestatud matše ja Soul Punchi matše, mis on täis põnevaid võimalusi teenida žetoone ja võita eksklusiivseid auhindu.

Uued koostöötegelased

Blue Archive universum põrkab kokku Mahjong Souliga, tuues sellesse kütkestavasse maailma neli ainulaadset tegelast. Iga tegelane, alates sportlikust Shirokost kuni vallatu Mutsukini, lisab Mahjong Souli kogemusele rikkaliku loo ja võlu. Nende ootamatu teekond Mahjong Soul Shrine'i lisab sügavust ja põnevust, tõotades mängijatele veetlevat ja kaasahaaravat kohtumist.

Uued koostööriided ja kaunistused

Koostöö laieneb moodi Lillelised amuletid, elegantsete qipao rõivaste valik neljale külalistegelasele. Lisaks nendele šikkidele rõivastele saavad mängijad oma mängukogemust täiustada eksklusiivsete piiratud ajaga kaunistustega, nagu Winning, Riichi, Riichi Bet, Tile Back ja Tablecloth. Need täiendused ei rikasta mitte ainult visuaalset atraktiivsust, vaid ka mängu ümbritsevat kogemust.

Jälgige Mahjong Souli ja Sinist arhiivi

Ärge jätke ühtegi uuendust ilma! Jälgige Mahjong Souli ja Blue Archivei ametlikke kanaleid, et olla kursis selle põneva koostöö ja muuga. Olenemata sellest, kas see toimub ametliku kodulehe, Discordi, X-i, Facebooki, YouTube'i või Twitchi kaudu, on palju sisu ja kogukonda, mida uurida.

Teave Blue Archive kohta

NEXON GAMESi poolt välja töötatud ja 2021. aasta novembris ülemaailmselt turule toodud Blue Archive’ist on kiiresti saanud armastatud RPG-mäng. See pakub mängijatele ainulaadset segu igapäevastest imedest ja kaasahaaravast RPG-mehaanikast. Selle lummava maailma kohta lisateabe saamiseks külastage nende ametlikku veebisaiti.

Yostari mängude kohta

2014. aastal asutatud Yostar Games on tõusnud juhtivaks väljaandjaks ja arendajaks, eriti animemängude žanris. Tokyos ja Shanghais asuva peakorteriga Yostar Games on missioonil domineerida ülemaailmsel mängumaastikul.

Mahjong Souli ja Blue Archive’i koostöö on midagi enamat kui lihtsalt sündmus; see on mängude, lugude jutustamise ja kogukonna pidu. Liituge School Fes Frenzyga ja sukelduge maailma, kus põrkuvad strateegia, ilu ja tegevus!

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Mahjongi avastamine Owensboros: uus sidemete ja traditsioonide laine
2024-05-23