May 5, 2024

Mahjong Soul Kan!!: suurepärane sukeldumine animeeritud mahjongi maailma

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Peamised pakkumised:

Mahjong Soul Kan!!: suurepärane sukeldumine animeeritud mahjongi maailma
  • Mahjong Soul Kan!Populaarsel videomängul Mahjong Soul põhinev anime ! avalikustab uue treileri ja tunnuslaulu.
  • Sarja osad on eetris neljapäeviti kell 22.00 JST alates 25. aprillist 2024 selle ametlikul YouTube'i kanalil.
  • Ametlik tunnuslugu "Kankan Hime-hime" sisaldab tegelaste häälnäitlejate etteasteid.

Pilguheit Mahjong Soul Kanile!!

Mahjong Soul Kan!!, videomängu Mahjong Soul oodatav veebianime kohandamine, on äsja toonud fännide jaoks üle kogu maailma hulga põnevaid värskendusi. Alates värskest treilerist, mis lubab suuri panuseid ja südant põksuvaid mahjongimatše kuni ametliku tunnuslaulu ja voogesituse üksikasjade avalikustamiseni, valmistub see sari olema kohustuslik vaatamine.

Esilinastus on kavas 25. aprillil 2024. Jaod avaldatakse iganädalaselt neljapäeviti kell 22.00 JST. Fännid saavad kogu tegevust jälgida anime ametlikul YouTube'i kanalil, tagades ülemaailmse juurdepääsetavuse.

Paanidele sobivad muusikalised rütmid

Sarja ametlik tunnuslaul pealkirjaga "Kankan Hime-hime" äratab tegelased ellu nende andekate häälnäitlejate hääle kaudu. Ichihime, Miki Nikaido, Kaguyahime ja Yui Yagi, kelle hääle on vastavalt Maaya Uchida, Chiwa Saito, Mariya Ise ja Ami Koshimizu, annavad sellele meeldejäävale loole oma hääle, lisades animele täiendava kihi võlu ja isikupära.

Kaamerate taga

Mahjong Soul Kani loominguline jõud!! juhib Kazuomi Koga, kes juhib tüüri režissöörina, Alke animatsioonistuudio ja Yostari lisaproduktsiooniga. Ayumi Kurokawa loodud tegelaskujud on Hinako Tsubakiyama muusika saatel ellu äratatud, andes tooni põnevatele mahjongilahingutele ja südamlikele hetkedele.

Mida oodata

Pärast 2022. aasta "Mahjong Soul Pon☆" edu saavutas Mahjong Soul Kan!! on seatud jätkama pärandit värske süžee ja kaasahaarava tegelaste dünaamikaga. Nii mängufännid kui ka uustulnukad võivad oodata maailma, kus strateegia, oskused ja natuke õnne määravad võitjad.

Võtke meiega ühendust

Mida arvate Mahjong Soul Kani viimastest värskendustest?!!? Kas olete uue tunnuslaulu üle põnevil? Jagage allolevates kommentaarides oma ootusi ja seda, kelle poole te toetate. Alustame vestlust!

(Esmakordselt teatas: Anime News Network, kuupäev)

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Mahjongi avastamine Owensboros: uus sidemete ja traditsioonide laine
2024-05-23