May 30, 2024

Neli Brookhaveni sõpra pakuvad klassikalist plaadimängu klassi

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Võtmed kaasavõtmiseks

Neli Brookhaveni sõpra pakuvad klassikalist plaadimängu klassi
  • Brookhavenis nelja naise asutatud Mahjong Social ATL pakub populaarseid mahjongi tunde.
  • Tunnid sisaldavad terviklikku paketti kohandatud materjalidega ja National Mah Jongg League kaarti.
  • Klassid täituvad kiiresti, tõstes esile mängu taaselustamise ja kogukonna kasvava huvi.

Brookhaveni südames toimub põnev taaselustamine. Klassikaline plaadimäng mahjong, mis on tuntud oma iseloomulike jahimeeste roheliste plaatide ja elavate hiina tähtede poolest, elab läbi renessansi. Selle taaselustamise keskmes on Bethany Smith, Molly Levinson, Valerie Parente ja Melissa Mitchell. Koos moodustavad nad Mahjong Social ATL-i, areneva mahjongi juhendamise ja tarvikute ettevõtte, millest on kiiresti saamas kohalik sensatsioon.

Alates selle loomisest 2024. aasta alguses on Mahjong Social ATL köitnud Atlanta kogukonna kujutlusvõimet ja huvi tänu kaasahaaravate õpetuste, kvaliteetsete tarvikute ja külalislahke õhkkonna segule, mis muudab algajad entusiastideks. Ettevõtte alus on rajatud asutajate sõprusele ja ühisele kirele. Smith koos Levinsoni, Parente ja Mitchelliga – kes on ka tema naabrid – on loonud rohkem kui lihtsalt ettevõtte; nad on tekitanud kogukonna.

Mahjong Social ATL pakub erinevaid klasse, mis on mõeldud erinevatele oskustasemetele. Neile, kes mänguga alustasid, on Mahjong 101 ideaalne sissejuhatus. See kolmetunnine seanss, mille hind on 100 dollarit, ei hõlma mitte ainult põhitõdesid, vaid ka sukeldub õpilasi mängu rikkalikku kultuuri ja strateegiaid. Klassis on soodne õpilase ja õpetaja suhe 4:1, mis tagab personaalse tähelepanu. Osalejad saavad ka kohandatud reeglite ja näpunäidete raamatu, riikliku Mah Jongg League'i kaardi standardse mängu jaoks ja lisaboonuseks kergeid suupisteid, mis teevad veetleva ja õpetliku kogemuse.

Neile, kes juba tunnevad mängu, kuid soovivad oma oskusi täiustada, pakuvad Mahjong 102 ja juhendatud mänguseansid suurepärase võimaluse. Need tunnid on mõeldud kogenumatele mängijatele, võimaldades neil toetavas keskkonnas oma strateegiaid tugevdada ja juhendajatele küsimusi esitada.

Mahjong Social ATL klasside populaarsus on tunnistus mängu püsivast võlust ja ettevõtte uuenduslikust lähenemisest juhendamisele. Tunnid täituvad kiiresti ja meeskond on sageli broneeritud erapidudeks, mis annab märku suurest nõudlusest mahjongi järele Atlanta piirkonnas.

Smith väljendab Mahjong Social ATL-i vaimu oma entusiastliku väljavaatega: "Tõesti, seal on palju mahjongi, mida ringi teha! Mida rohkem inimesi mängib, seda parem on see kõigile." Seda tunnet kajastavad kogukonna soe vastuvõtt ja kasvav huvi nende tundide vastu.

Et olla kursis tulevaste tundide, uute kaupade ja muuga, jälgige Mahjong Social ATL-i Instagramis aadressil @mahjongsocialtl. Olenemata sellest, kas olete õpihimuline algaja või kogenud mängija, kes soovib suhelda teiste entusiastidega, pakub Mahjong Social ATL kutsuvat väravat mahjongi maailma, edendades selle klassikalise mängu ümber elavat kogukonda.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Kalliskivi paljastamine: Yellow Mountain impordib Ameerika mahjongimängukomplekti ülevaadet
2024-06-01