May 9, 2024

Tesla suurendab meelelahutust Hiinas võrgumängude ja videosisuga

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Võtmed kaasavõtmiseks

  • Tesla teatab Hiina klientidele uutest autosiseste meelelahutusvõimalustest, sealhulgas video- ja mängusisu.
  • Värskendus tutvustab Tesla sõidukites Interneti-ühendusega mänge ja video voogesituse kanaleid Bilibili ja Youku kaudu.
  • See algatus on osa Tesla jõupingutustest suurendada klientide rahulolu olulisel Hiina turul.

Autode meelelahutusskeene murranguliseks muutmiseks Tesla Inc on avalikustanud plaanid oluliselt laiendada oma Hiina klientidele pakutavat multimeedia pakkumist. See täiustus, mis on kavandatud järgmise aasta algusesse, tähistab autotootja esimest katset oma sõidukites Interneti-ühendusega mängudesse – funktsioon, mis Hiinas Tesla omanike jaoks kindlasti lahedat tegurit valib.

Tesla suurendab meelelahutust Hiinas võrgumängude ja videosisuga

Silicon Valleys asuv elektrisõidukite pioneer lisab oma Hiina autoparki kaks video voogesituse kanalit: multifilmirikka Bilibili ja Alibaba toetatud Youku, viies kokku neljani. Kuid see pole veel kõik – autojuhid saavad peagi nautida kolme võrgumängu, sealhulgas mahjongi ja kahe pokkerivariandi põnevust, kõik tänu Hiina tech behemoth'ile Tencent.

Tesla on aga ohutusest huvitatud; need meelelahutusfunktsioonid on saadaval ainult siis, kui autod on turvaliselt pargitud. See läbimõeldud integratsioon tagab, et omanikud saavad auto laadimise ajal või pärast pikka tööpäeva ohutult veidi lõõgastuda, ühendades mugavuse vastutustundega.

See strateegiline samm on midagi enamat kui lihtsalt uuendus; see on tunnistus Tesla pühendumusest Hiina turule. Maailma suurimal autoturul tegutseva 2 miljardi dollari väärtuses tehasega ei tegele Tesla ainult autode tootmisega; see on meisterdamiskogemus, mis on kohandatud Hiina klientide maitsele ja eelistustele. Ettevõtte ambitsioonikas eesmärk toota 2019. aasta lõpuks Hiinas 1000 autot nädalas on vaid jäämäe tipp.

Tesla lähenemine Hiinas erineb tema strateegiast Ameerika Ühendriikides, kus see pakub ka oma sõidukites hulgaliselt mänge, ehkki ilma Interneti-ühenduseta. Lisaks on Tesla omaks võtnud kohaliku kultuuri, korraldades võidusõiduüritusi ja näitusesaalipidusid, tugevdades veelgi oma suhteid Hiina tarbijatega.

Kui Tesla toob oma Shanghai tehases välja Hiinas ehitatud autosid, rõhutab ettevõtte rõhk lokaalsetele meelelahutusvõimalustele tema pühendumust klientide võitmisele sellel ägedal konkurentsil turul. Konsultatsioonifirma andmetel müüdi Hiinas kuni novembrini umbes 38 700 sõidukit LMC Automotive, Tesla rikastatud meelelahutuskomplekt on valmis oma atraktiivsust suurendama, tõotades oma nõudlikele omanikele uuendusi, lõbu ja turvalisust.

See teedrajav algatus peegeldab Tesla laiemat nägemust sõidukogemuse täiustamisest. Integreerides tipptehnoloogia meelelahutusega, ei müü Tesla ainult autosid; see pakub elustiili, kus iga teekond on sama nauditav kui sihtkoht. Kui Tesla valmistub nende põnevate uute funktsioonide toomiseks Hiinasse, on selge, et autode meelelahutuse tulevik on käes ja see on köitvam kui kunagi varem.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Mahjongi avastamine Owensboros: uus sidemete ja traditsioonide laine
2024-05-23