May 6, 2024

Tuled, kaamera, tegevus: The Amazing Race Canada tabab Richmondi kaubanduskeskust

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Võtmed kaasavõtmiseks

  • Ootamatu komplekt: Richmondi Parker Place'i kaubanduskeskus muutus eelmisel pühapäeval Kanada filmi The Amazing Race improviseeritud võtteplatsiks.
  • Kogukonna buzz: Ostlejad ja einestajad võivad uuel hooajal endist pilgu heita, tekitades elevust.
  • Kultuuri tähelepanu keskpunktis: Keset tavalist kaubanduskeskuse saginat sai toiduväljakul peetud mahjongimängust saate ootamatu fookuspunkt.

Kui avastasite end eelmisel pühapäeval Richmondis nr 3 Roadil Parker Place'i sagivate vahekäikude vahelt läbi põikamas, võite olla oma 15-minutilise kuulsuse tipul. Põhjus? The Amazing Race Canada produktsioonimeeskond oli linnas, muutes tavalise ostupäeva populaarse tõsielusaate ootamatuks taustaks.

Tuled, kaamera, tegevus: The Amazing Race Canada tabab Richmondi kaubanduskeskust

Päev algas ootusärevalt, kuna tootmismeeskond lõi keskpäeva paiku poe sisse. Ei kulunud kaua aega, kui kotkasilmsed märkasid The Amazing Race Canada signatuurset ülesehitust – etendust, mis paneb meeskonnad vastamisi põnevaks võidusõiduks mitte ainult üle riigi, vaid üle kogu maailma, mille eest makstakse ilus tasu. võitjad. Viimati nähti põnevat vaatajaskonda oma üheksandal hooajal CTV-s. Saate naasmine võtetele tekitas kohese kõmu.

Kuid päid ei pööranud ainult kaamerate olemasolu. Täielikult täis Parker Place'i toiduväljakul avanes stseen otse kultuurilisest pidustusest. Kümmekond osalejat oli sügavalt haaratud mahjongi mängust, plaatide klõpsatus kostis keset sööjate ja pealtvaatajate mürinat. See intrigeeriv vaatepilt jäädvustati ja seda jagati laialdaselt populaarsel Hiina sotsiaalmeediaplatvormil Littel Red Book, juhtides päevasündmustele veelgi rohkem tähelepanu.

Ühe toiduplatsi restorani töötaja jagas: "Võttemeeskond tuli kella 12 paiku ja lahkus kahe tunni pärast. Toiduplatsi keskosas laval mängisid inimesed mahjongi. Nad ei sulgenud toiduväljakut selleks ajaks, kui filmimisel sõid nii paljud kliendid samal ajal lõunat."

Kuigi Parker Place'i juhtkond jäi napisõnaliseks, ei suutnud kinnitada filmimise üksikasju ega seda, kas see oli tõepoolest filmi The Amazing Race Canada jaoks, jagasid nad siiski, et episood peaks eetrisse jõudma juulis.

See ootamatu telekuulsusega pintsel on Richmondis kindlasti segadusse ajanud, jättes paljud innukalt ülekannet ootama. Kas mahjongi mängijad saavad osa väljakutsest? Või ehk värvikas taust võidusõidu kõrgete panustega draamale? Näitab ainult aeg. Kuid üks on kindel: Richmondi Parker Place on söövitanud end The Amazing Race Canada pärandisse.

Kas teil on selle ootamatu sündmuste pöörde või muude lugude kohta Richmondis mõtteid? Kirjutage meile või jagage oma teadmisi ja näpunäiteid aadressil [e-postiga kaitstud]. Ja kui soovite olla kursis kõige Richmondi asjadega, on õige tee registreeruda meie igapäevase uudiskirja uudiskirja saamiseks.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Mahjongi avastamine Owensboros: uus sidemete ja traditsioonide laine
2024-05-23