Mahjong: uus nähtus USA mängurite seas

Uudised

2021-09-08

Mahjongi mängisid hiinlased esmakordselt 1800ndatel, enne kui see Ameerikasse eksporditi. Mängu mängimine hõlmab mängijaid, kes üritavad üksteist ületada unikaalsete plaatide komplektide tegemisel. Mäng sai populaarseks juudi naiste seas vahetult pärast 2. maailmasõda. Kohalikud inimesed mängisid seda aja veetmiseks ja aitasid mõttekaaslastel naisi püsisuhteid luua.

Mahjong: uus nähtus USA mängurite seas

Kus uued mängijad saavad Ameerikas mahjongit õppida

Mängu USA -s atraktiivsust kogudes saavad uued mängijad, kes on huvitatud mahjongit mängima, ühinema ühega paljudest asutustest, kes õpetavad mängu uutele mängijatele. Hea näide on mahjong ja Schmeari algatus, mida juhivad Susie Fasbinder ja Beverly Wilpon. Klassidesse sisenemine algab 25 dollarist tunnis ja mängu mängimiseks on vaja ainult umbes kolme klassi.

Kas mahjong on mäng vanadele inimestele?

Mahjongi mängimist saavad nautida kõik, olenemata vanusest. Kuigi varem mängisid mahjongit ainult vanemad täiskasvanud, hakkavad huvi tundma ka 30–40 -aastased nooremad mängijad. Pealegi on arendajad loonud mängust digitaalsed versioonid, mille leiate mobiilirakendustena. Lisaks moodustavad kiirmängud osa suurtes online -kasiinodes loetletud mängudest.

Mahjongi roll ühenduses

Nagu originaalmäng, kasutavad ka mahjongimängijad mängu, et tuua inimesed tänapäeva kokku. Ameerika filipiinlased ja juudi kogukonnad mängivad pühade ja pidustuste ajal pikki tunde mahjongit. Sõbrad ja pere kogunevad Mahjongi mängu ümber sellistel üritustel nagu aastavahetus.

On tavaline, et kogukondades, kus mäng on populaarne, jääb rühm emasid ööseks üleval mängima, hüsteeriliselt naerma ja nalja tegema.

Uued trendid mängu ümber

Mõned inimesed on uuendanud Mahjongi ümbruses levinud summasid. Aastal 2020 lõi kolmest naisest koosnev rühm Internetis laineid pärast seda, kui teatas oma ettevõtte The Mahjong Line käivitamisest. Nende ärimudel põhineb eksklusiivsete Mahjongi komplektide valmistamisel, mille jaemüük on 300 dollarit.

Idee meelitas kogenud mahjongmängijate seas kokku positiivseid ja negatiivseid arvamusi. Ühelt poolt unikaalsed mahjongikomplektid moderniseerivad mängu ja muudavad selle noorema põlvkonna seas populaarseks. Teisest küljest näevad kogenud mängijad, kellest enamik on juba kõrges eas, sammu kultuuri korruptsioonina. Selle valguses sai The Mahjong Line'i turuletoomine veebis tugeva tagasilöögi.

Järeldus

Mahjong maandus Ameerikas Hiina mänguna ja on säilitanud oma autentsuse pikka aega. Uued suundumused püüavad aga muuta seda, kuidas mängijad mängu tajuvad, ja muuta see meeldivamaks rohkematele inimestele. Tegelikkuses on algse mängu muudatused vältimatud. Nagu kõik online -kasiinodes leiduvad mängud, on Mahjongi erinevad variatsioonid juba olemas.

Sellegipoolest jääb mängu algne idee endiselt kehtima. Mängu eesmärk on ikkagi inimesi kokku viia, et aidata neil luua võrgustikke ja luua püsivaid suhteid. Tegelikult lähevad mängu digitaalsed versioonid kaugemale füüsilistest kohtumistest. Need võimaldavad inimestel üle kogu maailma eemalt kohtuda ja suhelda.

Mille poolest Hiina Mahjong erineb Jaapani Mahjongist
2021-12-15