Parimad online Mahjongi tarkvaraarendajad

Uudised

2021-07-28

Lauamängud ei jää kunagi populaarseks valikuks paljudele online-kasiino mängijatele, olgu nad siis algajad või edasijõudnud mängurid. Mahjong on üks selline mäng. Hiinast pärit selle plaadipõhise mängu populaarsus on levinud maailma erinevatesse paikadesse.

Parimad online Mahjongi tarkvaraarendajad

Mahjong-mäng on traditsiooniliselt sotsiaalne mäng. Paljud inimesed mängivad mahjongi tavaliselt sõprade ja perega, mõnikord ka päris rahaga. Peaaegu alati on mängijatel oma mahjong-plaatidega manipuleerimisel lõbus, suhelda, jõuda järele või suhelda.

Online mahjong võib kaasata ka mitu mängijat, ehkki on olemas pasjansiversioone neile, kes sooviksid õppida, kuidas mängida mahjongi või tutvuda mahjongi reeglitega või lihtsalt mängida üksi.

Ükskõik, kas mängitakse tasuta või päris raha eest, saavad mängijad seda teha nautida online kasiinode mahjongi mänge mille on välja töötanud iGamingi tööstuse ühed suurimad nimed.

Playtech

Playtechi jõul töötavad veebikasiinod pakuvad paljusid selle viljaka arendaja Interneti-põhiseid mänge. Ja mis puudutab mahjongi, siis Playtechil on mitmeid pakkumisi. Paar näidet:

WMF Solo Mahjong

Selle ühe mängijaga mängude mahjongireeglid ja ülesehitus vastavad Maailma Mahjongi Föderatsiooni (WMF) omadele. Mäng sobib algajatele, kes saavad harjutada tasuta mänguvõimaluse kasutamist. Kui nad tahaksid hakata mängima pärisraha eest, saavad nad panuse taseme kohandada väärtustega, millega nad tunnevad end kõige mugavamalt.

Selle online mahjongi mängu pikaajaline eeldatav väljamakse protsent on 95,48%. Samuti saavad mängijad võita ükskõik millise mängu kuuest erineva suurusega väljamaksest.

Jaapani Solo Mahjong

Playtech lõi selle mahjongi variatsiooni spetsiaalselt veebikasiinode jaoks. Veel üks algajatele sobiv mäng, sellel on madalad panused. See ei pruugi pakkuda suuri väljamakseid; selle asemel kipub see pakkuma madalama väärtusega võidetud väljamaksete püsivat voogu.

Microgaming

Üks online-kasiino tarkvaratööstuse teerajajaid, Microgaming, on tuntud oma uuendusliku loomingu poolest. Üks näide on Mahjong Exchange. Microgaming muutis Mahjongi hasartmänguks, mis meenutab ruletti, kus mängijad panustavad, kus igas voorus valitakse 34 Mahjongi plaati.

Mängu funktsioonide hulka kuuluvad:

  • Erinevad panused, mida saab teha erinevate väljamaksete ja koefitsientidega
  • Maja serv 2,94%
  • RTP 97,06%
  • Uuesti panustamise võimalus, mis võimaldab mängijatel oma varasemaid panuseid korrata

Mahjongi loogika

Asutatud võõrastemaja 2009, Mahjong Logic tegutseb väljaspool kontorit Rootsis ja Mani saarel ning pakub täielikku kataloogi Mahjongi võrgumängusisu. Aastate jooksul on ettevõte teinud koostööd paljude online-hasartmängude korraldajatega, nagu BetVictor ja Betluck, et tuua Mahjong veelgi laiemale publikule kogu maailmas.

Mahjong Logicu mänguplatvorm sisaldab Hiina klassika, Hiina ametniku (MCR), Shenzheni, Riichi ja Hongkongi reeglistikke. Mängijad saavad valida mahjongilaudade mängimise ja pärisraha mängude vahel. Samuti saavad nad valida mitme Mahjongi mängutüübi vahel, mis hõlmavad järgmist:

  • Mahjong täismängus
  • Ainult idas
  • Üksik käsi
  • Mitmelauaga turniirid

Mahjongi mänguvariante on palju rohkem, mida mängijad saavad uurida ja nautida, mitte ainult Hiina online-kasiinodest - Mahjongi sünnimaalt -, vaid ka neist, mis pakuvad mängijaid maailma erinevatest piirkondadest. Olenemata sellest, kas mängite lauaarvutites või mobiilseadmetes, võivad Mahjongi entusiastid oodata tippkasutavat mängukogemust online-kasiinotööstuse tipparendajatelt.

Mille poolest Hiina Mahjong erineb Jaapani Mahjongist
2021-12-15