Mobiiltelefon

December 8, 2021

Siin on 6 interaktiivset mahjongirakendust, mida proovida

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Tõenäoliselt on teil olnud rõõm mängida mahjongi mitu aastat. 20. sajandil sai traditsioonilisest Hiina plaadipõhisest lauamängust populaarne ajaviide. Lisaks põhilistele mängunuppudele leiate nüüd erineva värvi ja kujundusega Mahjongi klotse.

Siin on 6 interaktiivset mahjongirakendust, mida proovida

Kõige populaarsemad Mahjongi mängud on saadaval tasuta allalaadimiseks App Store'ist või Google Playst. Siiski, kui olete valmis mängima keerukamat mängu, on ka palju tasulisi võimalusi.

Allpool on nimekiri meie lemmik Mahjongi rakendustest:

Mahjong Deluxe 3

Kui soovite oma sõpradega klassikalist Mahjongi mängida, on Mahjong Deluxe 3 üks parimaid valikuid. Sellel on lai valik paigutusi, sealhulgas erireeglid mis võimaldavad mängijatel võita standardreeglite järgimise asemel oma klotse kasutades.

Kui eelistate mängida roboti vastu, saate kasutada ka AI-vastast. Lisaks toetab Mahjong Deluxe 3 korraga kuni nelja mängijat, nii et saate nautida mitme mängijaga matše teiste inimestega, kes on mängu alla laadinud.

Mahjong Solitaire 2

Solitaire'i fännidele meeldib Mahjong Solitaire 2, sest see pakub sama vana mänguviisi, mida nad teavad ja armastavad, kuid lisab uusi funktsioone, nagu ajapiirang ja saavutused. Valida on ka kahe raskusastme seadistuse vahel, nii et saate esitada väljakutse kõrgema taseme väljakutsetele. Lisaks võite otsustada oma edusammud salvestada, kui jääte teatud mõistatuse kallale jänni.

Mahjongi aeg

Võib-olla te ei arva, et Mahjong Time on eriti põnev, kuid see mäng pakub mõningaid ainulaadseid pöördeid. Näiteks saate mängida soolorežiimi või kutsuda sõpru endaga sobivasse matši. Samuti võidakse teile esitada väljakutse teatud aja jooksul mõistatusi täita. See tähendab, et teil ei ole palju aega raisata, kui proovite keerulist mõistatust lõpetada.

Mahjong Plus

See on veel üks hea võimalus lõõgastumiseks ja Mahjongi mängimiseks, muretsemata võidu või kaotuse pärast. Mahjong Plusil on suur valik erinevaid paigutusi, millest igaühel on oma ainulaadne teema. Samuti saate valida kohandatud paigutuse loomise.

Mahjong HD

See on ainus mäng, mida soovitame, kui soovite kogeda Mahjongi tõelist ilu. Mahjong HD võimaldab teil luua kauneid plaatide komplekte, mis näevad suurepärased välja igas seadmes. Suurepärase graafika ja animatsioonidega tunnete end mängu mängides koduselt. Samuti on võimalus oma loomingut Facebooki või Twitteri kaudu jagada.

Mahjong HD Pro

Mahjong HD Pro sarnaneb mängu algversiooniga, välja arvatud see, et see sisaldab mitmeid lisafunktsioone. Nende hulka kuuluvad taimer, tulemustabel, rekordite loend ja palju muud. Lisaks saavad mängijad hõlpsasti oma pilte mängu importida, et need oma komplektides ilmuksid.

Milline Mahjongi rakendus teile kõige rohkem meeldib? Kui te ikka ei saa valida, võite proovida iga mängu, et näha, kuidas need töötavad.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Mahjongi avastamine Owensboros: uus sidemete ja traditsioonide laine
2024-05-23