Originaalsed mahjongikomplektid: maitse rikkalikust ajaloost

Uudised

2021-10-06

Mahjong on iidne mäng, mis on Hiina kultuuri jaoks väga oluline. Sõbra koju kutsumine mahjongimängule tõestas, kui palju te sõprust hindate. Mängu sügavate juurte tõttu püüavad kaasaegsed mahjongi entusiastid säilitada selle asjakohasust, säilitades enamiku algse mängu aspektidest.

Originaalsed mahjongikomplektid: maitse rikkalikust ajaloost

Hiljuti tekkis Internetis kära, kui rühm valgeid daame tutvustas Mahjongi luksuslikku komplekti nimega “The Mahjong Line”. Nende sarja odavaim komplekt oli 325 dollarit, samas kui eksklusiivseid komplekte nagu “Cheeky Line” ja “Botanical Line” müüdi enam kui 400 dollari eest.

Lihtsamalt öeldes, sellised ebaloomulikud auhinnad kimbutavad teid. Oleme entusiastidega nõus, et mahjongit ei tohiks kommertsialiseerida. Sellega seoses oleme koostanud taskusõbralike mahjongikomplektide lühikirjeldused, mis kujutavad tõeliselt mängu rikkalikku ajalugu.

Mahjongi komplekt Perli jõel, kaks võimalust

See Mahjongi komplekt on müügil Pearl Riveris, mis on esimene Hiina-Ameerika osakond maailmas. Ostjad saavad valida kahe mahjongikomplekti vahel; “Lääne komplekt”, millel on nummerdatud plaadid, ja “Aasia komplekt” Hiina sümbolitega. Kõikide plaatide mõõtmed on 1 1/8 x 1,5 x 7/8 tolli, mis võimaldab neid tihedalt mahutada komplekti ostmisel kaasasolevasse pruuni pakendikarpi.

Isikupärastatud kingitus Mahjongi komplekt Etsy's

Ostjad, kes on huvitatud oma sõprade ja pereliikmete kinkimisest, saavad selle kohandatud mahjongikomplekti Etsys valida. Saate valida ühe kaheksast mustrist, mis sobivad kõige paremini adressaadi sündmusega. Nende hulka kuuluvad "Palju õnne sünnipäevaks", "Head kooli lõpetamist", "Palju õnne aastapäevaks", "Härra ja proua". ja veel. Müüja lubab plaatidesse sisestada ka neli numbrit, mis tuleb käsitsi nikerdada.

Koi Fish Mahjongi komplekt puidust ümbrisega

Kui ostate selle Mahjongi komplekti saidilt Yellow Mountain Imports, saate 166 plaati, millel on akvarellikoi motiiv, mis sümboliseerib õnne, küllust ja visadust. Lisaks saate hästi valmistatud puidust kasti, mis sisaldab selliseid tarvikuid nagu puidust nagid, akrüülist tõukurid, hindemündid, täringud, tuuleindikaator ja kasutusjuhend.

Mitmevärviline Hiina mahjongikomplekt kaasaskantava karbiga

Ikoonilised mahjongitükid on käsitsi valmistatud ning neile on kirjutatud numbrid ja hiina sümbolid. Mängijad igast piirkonnast saavad hõlpsalt mängida, kasutades tükke. Komplekt sisaldab 144 tükki rohelise, sinise, lilla, valge ja roosa värvivalikuga. Etsy kirjelduse kohaselt sobib see suurepäraselt nii algajatele kui ka professionaalsetele mahjongimängijatele.

Käsitööliste valmistatud puidust mahjongikomplekt Verve kultuuris

Verve Culture loetleb selle ainulaadse mahjongikomplekti müügiks. Kõik puidust osad ja pakendikarbid on valmistatud käsitsi. Müüja sisaldab hõlpsasti loetavaid juhiseid ja tal on saidil lühike mängu ajalugu.

Käsitsi valmistatud puidust mahjongikomplekt Novical

Waraporn Khamsuki valmistatud mahhongikomplekt on ilusas puidust kastis ja sisaldab Hiina sümboleid 144 mahjongitüki esiküljel. Komplekt on valmistatud Tais ja saadetakse pärast tellimuse esitamist ükskõik kuhu Ameerikasse.

Mille poolest Hiina Mahjong erineb Jaapani Mahjongist
2021-12-15